www.agrol-koszalin.pl
WARZYWA I OWOCE
Witamy na stronie hurtowni
owocowo-warzywnej Agrol
AGROL jest dystrybutorem w segmencie owoców i warzyw. Firma obecnie proponuje swoim klientom ponad 200 różnych gatunków roślin pochodzących z całego świata. AGROL jest bezpośrednim importerem przez co może zagwarantować klientom wysoką jakość i przystępne ceny. Firma zapewnia dostawy na terenie całego wojewodztwa.
Oferta produktów jest otwarta - jeśli szukasz egzotycznego owocu, warzywa, zioła - odezwij się do nas. Znajdziemy produkt i dostarczymy go do Twojej Restauracji czy Sklepu!
Arbuz ▶
Arbuz, arbuz zwyczajny, Citrullus vulgaris, jednoroczna roślina warzywna z rodziny dyniowatych (Cucurbitaceae), pochodzenia afrykańskiego; uprawiany gł. w południowej Europie; owoce duże, o smacznym czerwonym lub żółtym miąższu.
Karambola ▶
karambola, aweroa, oskomian, Averrhoa, niskie drzewo z rodziny szczawikowatych (Oxalidaceae), uprawiane w strefie tropik. dla smacznych, kwaśnych owoców (jagód); pochodzi zapewne z Malezji; drewno używane w budownictwie.
Granadilla ▶
Granadilla - liście sercowate, ostro zakończone, długości 10-22 cm i szerokości 7-17 cm. Gatunek ma kwiaty o białych płatkach i fioletowej koronie.
Pitaja ▶
Pitaja to rośliny występujące w tropikalnych lasach Ameryki Środkowej. Kaktusy te to typowe epifity, wspinające się po drzewach i skałach. Łodyga wytwarza korzenie powietrzne. Kwiaty są bardzo duże, nocne. Rodzaj ten obejmuje także gatunki mające jadalne owoce, które często występują w handlu pod nazwą pitaja lub pod angielskimi nazwami dragonfruit lub pitahaya.
Kontakt z Firmą
Tel: 94 347 64 91
Tel/Fax: 94 347 64 88
Fax: 94 342 35 72
Kom: 662 093 402
e-mail: agrol-koszalin@home.pl
Nasza firma znajduje się przy ulicy Mieszka I 22D 75-132 Koszalin woj.zachodniopomorskie. Serdecznie zapraszamy do naszej hurtowni, hurtownia otwarta jest w godzinach 5:00 do 14:00 od poniedziałku do soboty. Posiadamy bardzo bogaty asortyment owoców i warzyw. Zapraszamy serdecznie!